Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


MEDOVÝ ŠTETEC PDF Tlačiť E-mail
Streda, 24 Máj 2017 07:01

MEDOVÝ ŠTETEC

Tak ako každoročne aj tento rok vyhlásila Základná organizácia Slovenského zväzu včelárov vo Svidníku v spolupráci s Podduklianským osvetovým strediskom vo Svidníku okresnú súťaž Medový štetec. „ Včela v živote človeka“, téma tohto roka dala možnosť žiakom našej školy tvorivo pristúpiť k tvorbe. Pracovali na hodinách výtvarnej výchovy i na krúžku Príroda krásna (ne)známa.

Spoločne vytvorili dve priestorové práce a výtvarné práce technikou kresby, maľby, grafiky.

Dňa 17.5. sa žiaci 7. AZ zúčastnili vyhodnotenia súťaže s Mgr. M. Michalcovou. Dve žiačky tak mali možnosť prevziať si ceny, nakoľko v súťaži uspeli. Diana Zápotocká za 2. miesto a Michaela Surdeniková za 3. miesto v III. kategórii. Dňa 19.5. sa žiaci 6. AZ zúčastnili výstavy žiackych prác a zároveň predajnej akcie Medový deň s Mgr. I. Lukáčovou. Žiaci ochutnali rôzne druhy medu, pokochali sa v hand made výrobkoch a niektorí si ich aj kúpili.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist