Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 30. Júl 2021

Dnes má meniny Ignác
Zajtra má meniny Božidara

Kde nás najdete


Koláčik pre deti ulice PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 19 Apríl 2013 13:09

Koláčik pre deti ulice

Aj tento školský rok sa žiaci a učitelia Spojenej školy zapojili do projektu Tehlička pre Afriku. V rámci tohto podujatia sa žiaci dozvedeli o živote chudobných detí na uliciach v afrických krajinách. Spoločne pripravili informatívne nástenné noviny, pozreli filmový dokument o živote svojich rovesníkov v ďalekej krajine, prečítali list od afrického kamaráta.

http://spojenaskolask.sk/rok2013/tehlicka.jpg http://spojenaskolask.sk/rok2013/tehlicka1.jpg

Tieto rôznorodé aktivity ich inšpirovali k tomu, že v dňoch 16.-17.apríla 2013 zorganizovali dobrovoľnú finančnú zbierku pre deti, ktoré už v mladom veku musia bojovať o každodenné prežitie. Pridali sa aj dievčatá z krúžku Malý kuchárik. Napiekli chutné koláčiky, ktorými obdarovali všetkých štedrých darcov. Svojím finančným príspevkom podporili výstavbu nemocnice v Južnom Sudáne.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist