Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


ČÍTAJME SI 2017 PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 05 Jún 2017 07:03

ČÍTAJME SI 2017

191 detí našej Spojenej školy sa zapojilo do 10. ročníka Čítajme si … 2017 pod záštitou Linky Detskej istoty, do ktorého sa každoročne pripájajú školy a knižnice.  Naši žiaci čítali knihu Juliusa Belana s ilustráciami Lei Točekovej  Prihraj, Carlos! Prváci a druháci zasa knihu Už ho vezú.

 


Projekt vznikol pred desiatimi rokmi s cieľom pritiahnuť k čítaniu viac detí a zároveň poukázať na význam literatúry pre detského čitateľa. Realizuje sa 6-hodinovým čitateľským maratónom, do ktorého sú zapojené deti z viacerých miest Slovenska. Krstnou mamou projektu je pani Oľga Feldeková. Tohto roku sa čítalo 46 040 takmer na 300 miestach celého Slovenska.  Bol vytvorený nový rekord tohto projektu a sme radi, že aj naša škola bola jeho súčasťou.

Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist