Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


NAŠE ŽIAČKY OCENENÉ PRIMÁTOROM MESTA PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 10 Jún 2017 06:27

NAŠE ŽIAČKY OCENENÉ PRIMÁTOROM MESTA

Dňa 8. júna 2017 pozval do obradnej miestnosti MsÚ Svidník primátor Ing. Ján Holodňák  talentované žiačky zo Spojenej školy. Ocenil ich za mimoriadne úspechy, ktoré dosiahli  na krajských a celoslovenských súťažiach. Za svoju šikovnosť a usilovnosť boli odmenené Ďakovným listom i malou pozornosťou.

 

Katarína Vygodová je žiačkou 3. AZ triedy. Úspešne sa zapájala do rôznych súťaží a kultúrnych školských podujatí. Bola ocenená za účasť na krajskom kole - Hviezdoslavov Kubín a za účasť na krajskom kole - Šaliansky Maťko.

Michaela Surdeníková je žiačkou 7. AZ triedy. Michaela sa úspešne zapájala do rôznych súťaží a predmetových olympiád. Bola ocenená za 1. miesto v celoslovenskom projekte Môj slovník z reality, tvorba nemecko-slovenského slovníka, za účasť na Celoslovenskej súťaži Práva detí očami detí a za účasť na Celoslovenskej súťaži Hodžov novinový článok.

Sme hrdí na úspechy našich dievčat  a pevne veríme, že budú vzorom pre všetkých žiakov Spojenej školy.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist