Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


ŠTUDENTSKÁ KONFERENCIA POZNAJ SVOJE PENIAZE PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 26 Jún 2017 06:58

ŠTUDENTSKÁ KONFERENCIA POZNAJ SVOJE PENIAZE

V dňoch 15.-16. júna 2017 sa v centrále  banky Slovenskej sporiteľne v Bratislave uskutočnila Študentská konferencia Poznaj svoje peniaze 2017 za účasti finalistov prác z celého Slovenska, ktorú organizovala Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci s  Nadáciou Slovenskej sporiteľne.


Cieľom konferencie bola výmena skúseností študentov v rámci finančného vzdelávania, diskusia s odborníkmi zo Slovenskej sporiteľne a prezentácia zistení jednotlivých kolektívov študentov vo veku 16-18 rokov.O účasť na Študentskej konferencii mohli zabojovať študenti, ktorí pracujú v programe Poznaj svoje peniaze a ktorí spracovali výstup o svojej zrealizovanej aktivite, ktorá prepájala vedomosti z financií a skúsenosti zo zrealizovanej aktivity. Konferencie sa zúčastnili študenti zo 7 stredných škôl, ktorých práce vybrala nezávislá odborná komisia. S témou práce Miniem alebo odložím Spojenú školu vo Svidníku reprezentovali študenti III. A triedy obchodnej akadémie – Kristína Mikitová, Júlia Jenčová, Matúš Kozák a Adam Barvirčak, ktorí zodpovedali aj na zvedavé otázky účastníkov konferencie  a boli ocenení za svoje vystúpenie.

Študenti formou rôznych aktivít, vrátane prezentácií a hier, získali praktické skúsenosti, ako narábať s financiami a odniesli si množstvo zážitkov.

Klimová Margita

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist