Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


MAĽOVANIE NA CHODNÍK PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 27 Jún 2017 07:12

MAĽOVANIE NA CHODNÍK

Zväz Rusínov – Ukrajincov SR v Prešove v spolupráci s Podduklianskym osvetovým strediskom vo Svidníku zorganizoval 16.6.2017 XIII. ročník výtvarnej súťaže v maľovaní na chodník. Hlavnou náplňou tohto podujatia bolo prostredníctvom výtvarného prejavu prehĺbiť vzťah k folklóru a zároveň podporiť záujem detí o kultúrne dianie v našom meste. Našu školu reprezentovali dve družstvá .

Svoje zodpovedne pripravené folklórne návrhy preniesli spoločne na chodník. Obidve družstvá pracovali s radosťou a uvoľnením . So svojou  prácou boli spokojní a tešili sa zo svojho záverečného výsledku.   V II. kategórii získali žiačky Kristína Pilipová, Natália Hajduková, Soňa Pásztorová, Sofia Daňková a Sabína Hošková 3. miesto za zaujímavý výtvarný prejav. Tancujúci pár nakreslili aj žiačky v III. kategórii Diana Zápotocká, Lívia Špiková, Laura Hibeľová,  Michaela Skirková a Bianka Jackaninová. Je úžasné, že náš folklór sa dá vyjadriť aj výtvarným prejavom.

Mgr. Jana Nagajdová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist