Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


TOMÁŠ FEDOR – DRŽITEĽ PLAKETY LUX MENTIUM PDF Tlačiť E-mail
Streda, 28 Jún 2017 08:28

TOMÁŠ FEDOR – DRŽITEĽ PLAKETY LUX MENTIUM

26. júna  v priestoroch Divadla Jonáša Záborského v Prešove sa uskutočnilo slávnostné oceňovanie pedagógov a žiakov PSK . Náš Tomáš Fedor,  žiak 4. ročníka obchodnej akadémie patril medzi 20-tku najúspešnejších žiakov Prešovského kraja, ktorým bolo toto ocenenie slávnostne odovzdané.Tomáš sa  počas štúdia  zapájal do rôznych aktivít. Už v druhom ročníku sa na krajskom kole v spracovaní informácií na PC umiestnil na 3. mieste. Na medzinárodnej internetovej súťaži v písaní na PC INTERSTENO2016 sa  umiestnil v 1. tretine z 800 súťažiacich z celého sveta. V treťom ročníku aktívnou prácou v cvičnej firme nemalou mierou prispel k 1. miestu na medzinárodnej prehliadke CF a JA firiem vo Svidníku a reprezentoval túto firmu aj na prehliadke CF v poľskom Przemysľu. V štvrtom ročníku táto cvičná firma získala 1. miesto za najlepší stánok na Veľtrhu JA firiem a cvičných firiem v Košiciach. A rovnako v tomto roku sa zaradil medzi 20 najlepších žiakov v celoslovenskom kole Spracovania informácií na PC.

V máji Tomáš úspešne zmaturoval a my mu prajeme, aby sa mu v živote darilo minimálne tak, ako na strednej škole.

Z. Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist