Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Žiaci SŠ druhí na kraji
Piatok, 26 Apríl 2013 14:20

Žiaci SŠ druhí na kraji

Vo štvrtok 25.apríla sa žiaci Spojenej školy zúčastnili ako víťazi obvodného kola krajského kola vo volejbale v Prešove. Dostali sme sa do skupiny s minuloročným majstrom Slovenska z Humenného, Medzilaborcami a Sninou.

V zápasoch s Medzilaborcami a Sninou sme zvíťazili jednoznačne 2:0. V stretnutí s Humenným sme po prehratom prvom sete dokázali otočiť priebeh zápasu a po výbornom výkone sme v rozhodujúcom treťom sete zvíťazili najtesnejším možným rozdielom 16:14.

Vo finálovej skupine sme najprv veľmi ľahko zvíťazili s Prešovom. Vo finálovom zápase sme však nedokázali zopakovať výkon zo zápasu s Humenným, a v dvoch setoch sme podľahli hráčom zo Starej Ľubovne 0:2, keď v prvom sete sme prehrali 23:25 a v druhom 22:25.

Žiaci našej školy obsadili 2. miesto, čo je veľmi pekný výsledok, pretože sme neboli v plnom zložení. J. Jurko bol v tom čase na reprezentačnom zraze a M. Čupka si týždeň pred turnajom poranil kole.

Výsledky: Spojená škola Svidník – Medzilaborce 2:0 (6,11)

Spojená škola Svidník – Snina 2:0 (13,10)

Spojená škola Svidník – Humenné 2:1 (-20, 19, 14)

Spojená škola Svidník – Prešov 2:0 (8,18)

Spojená škola Svidník –Stará Ľubovňa 0:2 (-23, -22)

Zostava Spojenej školy: Kimák Daniel, 3.A, Krivka Martin, 3.HA, Regrút Martin, 3.HA, Ščerba Patrik, 4.A, Koudelka Ladislav 4.A, Vojček Jaroslav 4.A, Koreň Norbert, 1.A, Lamanec Patrik 2.HA, Kapcala Jakub, 1.A, Majcher Ján, 1.A, Margicin Matúš, 1.A, tréner Mgr. R. Frank

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist