Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 24. September 2021

Dnes má meniny Ľuboš
Zajtra má meniny Vladislav

Kde nás najdete


Novinky šk.rok 2016/2017


DEŇ ZEME PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 02 Máj 2017 07:13

DEŇ ZEME

Témou tohtoročného Dňa Zeme na Spojenej škole boli kvety Zeme. Všetky aktivity, ktoré sme si pripravili, boli o jarných kvetoch, ich pestovaní, využití či význame.

Čítať celý článok...
 
RUSKÁ SÚŤAŽ NA SPOJENEJ ŠKOLE VO SVIDNÍKU MALA ÚSPECH PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 28 Apríl 2017 12:23

RUSKÁ SÚŤAŽ NA SPOJENEJ ŠKOLE VO SVIDNÍKU MALA ÚSPECH

„Na svete je jedna reč, ktorej všetci rozumejú.

Je to jazyk nadšenia, veci urobených s láskou a chuťou,

túžbou dosiahnuť to,  čomu veríme.“

aulo Coelho

Na 25.4.2017 budú žiaci učiaci sa ruský jazyk  spomínať ako na deň, kedy sa Spojenej škole organizoval 2. ročník súťaže v ruskom jazyku. Zvýšený záujem prihlásených nás ubezpečil v tom, že práca, ktorú robíme v rámci jazykového vzdelávania, prináša ovocie.

Čítať celý článok...
 
ŽIACI SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÍ V KOVÁČOVEJ BYSTRICI PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 20 Apríl 2017 06:59

ŽIACI  SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÍ V KOVÁČOVEJ  BYSTRICI

Kováčova Bystrica je amatérska umelecká súťaž na počesť všestranného umelca, básnika, dramaturga, režiséra, publicistu, estéta, ktorý žil a pôsobil v meste Banská Bystrica, Mikuláša Kováča. Jej 13. ročník sa uskutočnil 30.marca 2017 a priestor prejaviť svoj talent dostali recitátori aj amatérski autori vo vlastnej tvorbe.

Čítať celý článok...
 
VEĽKONOČNÁ VÝZDOBA TRIED PDF Tlačiť E-mail
Streda, 19 Apríl 2017 07:20

VEĽKONOČNÁ VÝZDOBA TRIED

Žiacka školská rada v predveľkonočnom čase vyhlásila súťaž o najkrajšiu výzdobu triedy k Veľkej noci. Ako sa čas hodnotenia tried blížil, tým viac žiakov sa zapájalo do zdobenia tried. Vystrihovalo sa, skladalo, lepilo, zháňali sa veľkonočné vajíčka, obrusy na učiteľský stôl. Posledný deň triedy rozkvitli nádherne rozkvitnutými halúzkami zlatého dažďa a narcismi. Aby toho nebolo málo, IV. A priviedla do školy živého zajačika... Ceníme si nápaditosť, originalitu a veľkú snahu žiakov.


Čítať celý článok...
 
SVETOVÝ DEŇ ZDRAVIA NA SPOJENEJ ŠKOLE VO SVIDNÍKU PDF Tlačiť E-mail
Streda, 19 Apríl 2017 07:15

SVETOVÝ DEŇ ZDRAVIA NA SPOJENEJ ŠKOLE VO SVIDNÍKU

7.  apríla 1948 vznikla Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) a odvtedy má tento deň prívlastok  Svetový deň zdravia. Tradične ho na všetkých kontinentoch sprevádzajú rôzne podujatia zamerané na každoročne vyhlasovanú tému. Téma Svetového dňa zdravia pre rok 2017 bola -  „Depresia – hovorme o nej“.

Čítať celý článok...
 
POZNÁŠ SVOJE SCHOPNOSTI? PDF Tlačiť E-mail
Streda, 19 Apríl 2017 07:03

POZNÁŠ SVOJE SCHOPNOSTI?

Každý človek má určité schopnosti, ktoré podobne ako vlohy, čiže vrodené predpoklady, musí rozvíjať. Pri preberaní učiva z občianskej náuky o schopnostiach osobnosti si žiaci 6.AZ v stredu 12. apríla 2017 zmapovali svoje schopnosti,  všeobecné aj špeciálne, prostredníctvom kvízu Poznáš svoje schopnosti?

Čítať celý článok...
 
EXKURZIA DO OBCE TOKAJÍK PDF Tlačiť E-mail
Streda, 12 Apríl 2017 08:05

EXKURZIA DO OBCE TOKAJÍK

Uplynulo už 73 rokov od tragédie v obci Tokajík počas 2. sv. vojny, pri ktorej vypálili celú dedinu a zabili väčšinu jej obyvateľov. My, žiaci 1.A, 2.A a 3.HA triedy, sme sa 11. 04. 2017 zúčastnili tejto spomienky a svojou prítomnosťou sme aj my prispeli k spomienkovým oslavám a uctili si životy, ktoré položili statoční obyvatelia tejto obce počas vojny.

Čítať celý článok...
 
NÁVŠTEVA MIESTA TRAGÉDIE PDF Tlačiť E-mail
Streda, 12 Apríl 2017 07:11

NÁVŠTEVA MIESTA TRAGÉDIE

"Každý človek na Zemi, bez ohľadu na to, čo robí, hrá vždy hlavnú úlohu v histórii sveta. A obvykle o tom nevie"(Paolo Coelho).

Čítať celý článok...
 
VČELÁRSKY DEŇ NA SPOJENEJ ŠKOLE VO SVIDNÍKU PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 18 Apríl 2017 08:16

VČELÁRSKY DEŇ NA SPOJENEJ ŠKOLE VO SVIDNÍKU

Spojená škola vo Svidníku si už druhý rok nesie titul „Včelia škola“, ktorý získala od občianskeho združenia kRaj, za svoje zásluhy o rozvoj včelárstva a všeobecný prínos v oblasti osvety s cieľom obohatiť povedomie žiakov o dôležité poznatky zo života včiel, o ochrane a rozširovaní včelstiev a tiež nadobudnúť vedomie o neoceniteľných daroch týchto živočíchov pre človeka aj celú prírodu. Za našu prínosnú prácu sme boli Slovenským zväzom včelárov ocenení tiež vyznamenaním Zlatá včela.

 

Čítať celý článok...
 
SPOLOČNÉ ČÍTANIE ROZPRÁVKY PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 10 Apríl 2017 12:24

SPOLOČNÉ ČÍTANIE ROZPRÁVKY

Školský rok 2016/2017, ktorý bol  ministrom školstva vyhlásený za Rok čitateľskej gramotnosti, ponúka niekoľko aktivít, ktoré by  rozličnými spôsobmi podporili vzťah detí a žiakov k čítaniu a získať tak väčší počet zanietených priaznivcov literatúry.

Čítať celý článok...
 
Viac článkov...
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 Dopredu > Koniec >>

Stránka 3 z 8
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist