Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


Novinky šk.r. 2020/2021


RUSÍNSKE SERDCE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 18 December 2020 09:26

RUSÍNSKE SERDCE

Dňa 10.12.2020 sa na Spojenej škole uskutočnil Rusínsky deň, ktorý sa uskutočnil v rámci podpory úspešného projektu regionálnej a multikultúrnej výchovy žiakov patriacim k národnostným menšinám. Cieľom bolo zrealizovať aktivitu pod názvom „Hej, sokoly“.

Čítať celý článok...
 
POKROKY SPOJENEJ ŠKOLY V SYSTÉME VZDELÁVANIA PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 11 December 2020 15:57

POKROKY SPOJENEJ ŠKOLY V SYSTÉME VZDELÁVANIA

Súčasná pandemická situácia negatívne ovplyvňuje naše životy prakticky vo všetkých oblastiach. Citlivo to všetci vnímame aj pri vzdelávaní našej mladej generácie. Po prerušení prezenčnej formy vyučovania – pre stredoškolákov od 12. októbra a pre II. stupeň ZŠ od 26. októbra - v Spojenej škole sme prešli na tzv. „covidový“ rozvrh. Týmto spôsobom sa celkovo vzdeláva 123 žiakov na II. stupni ZŠ a 131 študentov strednej školy.

Čítať celý článok...
 
VIANOČNÉ TVORENIE PRE RADOSŤ PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 10 December 2020 09:11

VIANOČNÉ TVORENIE PRE RADOSŤ

Predvianočné obdobie u nás prebúdza kreatívneho ducha, prináša mnoho inšpirácií na tvorenie. Aj v našom školskom klube sme sa pustili s chuťou do práce. V tvorivých dielňach deti šikovnými rukami „vykúzlili“ zbierku vianočných ozdôb. Jeden výrobok bol krajší ako druhý, deti si pri ich príprave dali veľmi záležať. Prázdne chodby rozžiarili kresby na oknách, rozsvietený stromček vo vestibule našej školy. Tým sa navodila príjemná atmosféra blížiacich sa sviatkov.

Čítať celý článok...
 
MOJ SEN - LÍZANKA PDF Tlačiť E-mail
Streda, 25 November 2020 12:46

MOJ SEN - LÍZANKA

Všetky deti si radi zamaškrtia na lizankach. Našim klubáčikom nechýba ani nadšenie pre kreslenie či tvorenie. Preto neváhali a zapojili sa do medzinárodnej výtvarnej súťaže Môj sen - lízanka. Ich úlohou bolo podľa vlastnej fantázie nakresliť pestrofarebnú sladkosť na paličke. Nemali problém preniesť sa do krajiny plnej žiarivých farieb, kde sa všedné veci napríklad motýľ, strom, loď, domček, kvety...  premenili na lízankový sen.

Čítať celý článok...
 
ŽIACKE ZASTUPITEĽSTVO SPOJENEJ ŠKOLY PDF Tlačiť E-mail
Streda, 18 November 2020 11:11

ŽIACKE ZASTUPITEĽSTVO SPOJENEJ ŠKOLY

Pri príležitosti 30. výročia vzniku Slovenskej samosprávy nás pani primátorka, Marcela Ivančová, pozvala dňa 21. septembra na stretnutie riaditeľov, učiteľov a zástupcov žiakov jednotlivých škôl vo Svidníku. Všetkých prítomných oslovila so zaujímavou ponukou - zapojiť sa do realizácie myšlienky Detského mestského zastupiteľstva. Prioritnou úlohou tohto zastupiteľstva je realizácia návrhov, zlepšení, inovácií ako aj riešenie aktuálnych problémov svidníckej samosprávy. Zároveň by malo čo najvernejšie odzrkadľovať skutočnú prácu a zasadnutie zastupiteľstva. Nové námety, myšlienky a idey majú predkladať členovia našich troch komisií:

Čítať celý článok...
 
FAREBNÁ JESEŇ PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 12 November 2020 09:27

FAREBNÁ JESEŇ

Príjemné jesenné počasie sme s deťmi v našom školskom klube trávili nielen hrami na školskom dvore. V tvorivých dielničkách sme sa pustili do vyrábania jesenných dekorácií.Tvorili sme z pestrofarebných listov, gaštanov, tekvíc a ďalšieho materiálu, ktorý ponúka príroda v tomto období. Spoločne s učiteľkami prvého stupňa ZŠ sme nádherné výtvory deti naaranžovali na dolnej chodbe. Výstavka FAREBNÁ JESEŇ potešila mnohých.

Čítať celý článok...
 
ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY PDF Tlačiť E-mail
Streda, 04 November 2020 07:43

ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY

Spojená škola sa v tomto školskom roku zapojila do projektu „Záložka do knihy spája školy“ už po 11-krát. Snažíme sa vždy o iný prístup prezentovania hlavnej myšlienky - čítať viac kníh, ba meníme aj techniku výroby záložiek. Veríme, že takéto malé „výtvarné dielko“ od kamaráta môže naše deti inšpirovať a založia si ho do rozčítanej knižky. Vďaka nej spoznajú veľa zaujímavosti, ocitnú sa v tajomnom svete rozprávok, či s hlavným hrdinom prežijú napínavé okamihy v dobrodružnom príbehu.

Čítať celý článok...
 
VYHRAJ SUPER CENY A POMÔŽ PLANÉTE !!! PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 29 Október 2020 08:14

VYHRAJ SUPER CENY A POMÔŽ PLANÉTE !!!

Žiaci Spojenej školy vo Svidníku dokázali, že im nie je ľahostajná ochrana životného prostredia. Zareagovali totiž na výzvu súťaže Vyhraj super ceny a pomôž planéte!!!“, ktorú každoročne organizuje firma Milk-Agro.

Čítať celý článok...
 
#ErasmusDays 2020 na Spojenej škole PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 19 Október 2020 13:19

#ErasmusDays 2020 na Spojenej škole

V dňoch 15.-16.10 sa aj Spojená škola stala súčasťou #erasmusdays 2020 !

ErasmusDays je iniciatívou, ktorá sa snaží o propagovanie možností programu Erasmus+ v celej Európe, dokonca aj mimo nej. Slovensko sa zapojilo do ErasmusDays druhýkrát a spoločným cieľom iniciatívy je čo najviac zviditeľniť program Erasmus+.

Čítať celý článok...
 
,,Každý raz dostane ponuku, ktorá sa neodmieta“... PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 19 Október 2020 07:33

,,Každý raz dostane ponuku, ktorá sa neodmieta“...

Naskytla sa nám možnosť zapojiť sa do úžasného projektu, ktorý nám otvoril nové možnosti sebarealizácie. Na odporúčanie našej Almamater v Prešove a s podporou našej pani riaditeľky zo Spojenej školy vo Svidníku sme sa naplno pustili do práce a výzvu sme prijali.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 2 z 3

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie