Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 12. Máj 2021

Dnes má meniny Pankrác
Zajtra má meniny Servác

Kde nás najdete


Novinky šk.r. 2020/2021 ZŠ


ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY PDF Tlačiť E-mail
Streda, 04 November 2020 07:41

ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY

Spojená škola sa v tomto školskom roku zapojila do projektu „Záložka do knihy spája školy“ už po 11-krát. Snažíme sa vždy o iný prístup prezentovania hlavnej myšlienky - čítať viac kníh, ba meníme aj techniku výroby záložiek. Veríme, že takéto malé „výtvarné dielko“ od kamaráta môže naše deti inšpirovať a založia si ho do rozčítanej knižky. Vďaka nej spoznajú veľa zaujímavosti, ocitnú sa v tajomnom svete rozprávok, či s hlavným hrdinom prežijú napínavé okamihy v dobrodružnom príbehu.

Čítať celý článok...
 
VYHRAJ SUPER CENY A POMÔŽ PLANÉTE !!! PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 29 Október 2020 08:18

VYHRAJ SUPER CENY A POMÔŽ PLANÉTE !!!

Žiaci Spojenej školy vo Svidníku dokázali, že im nie je ľahostajná ochrana životného prostredia. Zareagovali totiž na výzvu súťaže Vyhraj super ceny a pomôž planéte!!!“, ktorú každoročne organizuje firma Milk-Agro.

Čítať celý článok...
 
,,Každý raz dostane ponuku, ktorá sa neodmieta“... PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 19 Október 2020 07:35

,,Každý raz dostane ponuku, ktorá sa neodmieta“...

Naskytla sa nám možnosť zapojiť sa do úžasného projektu, ktorý nám otvoril nové možnosti sebarealizácie. Na odporúčanie našej Almamater v Prešove a s podporou našej pani riaditeľky zo Spojenej školy vo Svidníku sme sa naplno pustili do práce a výzvu sme prijali.

Čítať celý článok...
 
FÁZY MESIACA NETRADIČNE PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 13 Október 2020 12:20

FÁZY MESIACA NETRADIČNE

Učiť inovatívne a tvorivo je dnes hádam výzvou pre každého učiteľa. Zaujať žiakov natoľko, aby preberané učivo nezostalo len ako téma vyučovacej hodiny, sme sa pokúsili pri téme ,,fázy Mesiaca“. A podarilo sa!

Čítať celý článok...
 
VÍŤAZKY SÚŤAŽE „REGINKA SPIEVA“ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 09 Október 2020 07:05

VÍŤAZKY SÚŤAŽE „REGINKA SPIEVA“

SESTRY ALEXANDRA A LAURA MIŇOVÉ Z MESTISKA

V každom kúte Slovenska sa nájde veľmi veľa šikovných detí, ktoré majú rady folklór a ľudové piesne. Častokrát ich k tomu nasmerujú rodičia, starí rodičia a možno aj učitelia. Rádio Regina Východ malo úžasný nápad odvysielať reláciu „Reginka spieva“ v septembri 2019, v ktorej sa predstavili detskí speváci  ľudových piesní. Druhýkrát bola táto relácia odvysielaná v roku 2020.

Čítať celý článok...
 
MLIEČNE MAŠKRTENIE V ŠKD PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 05 Október 2020 10:54

MLIEČNE MAŠKRTENIE V ŠKD

Koncom septembra si školy pripomínajú pamätný deň - Svetový deň mlieka. V našom ŠKD sme pre deti na tému mlieko pripravili rôzne aktivity, nechýbali výtvarné práce, vedomostný kvíz a samozrejme ani maškrtenie. Pre našich zverencov sme v tento deň pripravili mliečny olovrant.

Čítať celý článok...
 
HÝB SA S ROZPRÁVKOVÝM PRÍBEHOM PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 05 Október 2020 09:03

HÝB SA S ROZPRÁVKOVÝM PRÍBEHOM

Kým nám počasie praje, snažíme sa s deťmi tráviť voľný čas vonku na čerstvom vzduchu. Na školskom dvore sa s kamarátmi najradšej naháňajú, hrajú loptové hry, skúšajú gymnastické „kúsky“ so švihadlom a kruhmi Hula-hop.

Čítať celý článok...
 
EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV 2020 V SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 29 September 2020 14:15

EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV 2020 V SPOJENEJ ŠKOLE

Európsky deň jazykov je skvelý deň plný aktivít v oblasti jazykového vzdelávania v celej Európe. Z iniciatívy Rady Európy v Štrasburgu sa od r. 2001 Európsky deň jazykov oslavuje každý rok 26. septembra.

Čítať celý článok...
 
Balőnové prekvapenie PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 29 September 2020 09:01

BALÓNOVÉ PREKVAPENIE

Starší žiaci, siedmak Peter Pančák a ôsmak Maxim Braslavský, pripravili pre deti zo školského klubu prekvapenie. Dňa 22. septembra 2020 im prišli ukázať svoju netradičnú záľubu. Predviedli, ako dokážu vyrobiť balónové zvieratá.

Čítať celý článok...
 
Ľudskosť stále žije PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 28 September 2020 13:26

Ľudskosť stále žije

„ Celé tajomstvo a snáď jediný recept na šťastie je mať rád ľudí a  milovať ich.  Kto myslí len na seba, ochudobní iných o seba, ochudobní  seba o iných, zakrpatie a zahynie. „ Ján Werich

Dňa 3.9.2020 navštívili našu školu pracovníčky charity vo Svidníku pri Dome sv. Faustíny, aby potešili žiakov prvého ročníka malým darčekom. Išlo o plátené vrecúška plné písacích a výtvarných  potrieb. Tieto vrecúška boli finančne podporené mestom Svidník a Gréckokatolíckou diecéznou charitou pri Dome sv. Faustíny vo Svidníku pri príležitosti 665. výročia 1. písomnej zmienky mesta.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>

Stránka 2 z 2

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie