Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 24. September 2021

Dnes má meniny Ľuboš
Zajtra má meniny Vladislav

Kde nás najdete


Olympiády a súťaže SŠ

ŠKOLSKÝ ROK 2019/2020

Okresné kolo vo volejbale žiačok  SŠ

Dátum konania: 18.2.2020

Miesto konania: Stredná odborná škola Svidník

Umiestnenie: 2. miesto

Zostava Spojenej školy dievčatá: Pichaničová N. IV.A, Bodnárová K. V.HA, Migová V. IV.A, Karjkovičová S. III.A, Manduľová G. III.A, Bobáková CH. II.A, Rybčáková N. II.A, Mikitková D. I.A

Zodpovedný: Mgr. Rastislav Paňko

Okresné kolo vo volejbale žiakov SŠ

Dátum konania: 21.2.2020

Miesto konania: Stredná odborná škola Svidník

Umiestnenie: 2. miesto

Zostava Spojenej školy chlapci: Horňák B. IV.HA, Fek F. IV.A, Marjov P. III.A, Šellong D. III.A, Mikitka A. V.HA, Halaj S. III.A, Skasko Ľ. I.A, Kurtiš A. I.A

Zodpovedný: Mgr. Rastislav Paňko

Okresné kolo v bedmintone žiakov a žiačok SŠ

Dátum konania: 26.11.2019

Miesto konania: Telocvičňa ZŠ Karpatská

Umiestnenie:

Dievčatá: 2. miesto

Chlapci: 2. miesto

Zostava:

Čečková Dominika, Semančiková Adriana

Kandalík Filip, Zajac Rastislav

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

46. ročník volejbalového turnaja O putovný pohár J. Opletala

Dátum konania: 21.11.2019

Miesto konania: Gymnázium Stropkov

Umiestnenie: 3. miesto

Zostava: N. Pichaničová, K. Bodnárová, V. Ilčisková, N. Rybčáková, S. Krajkovičová, D. Mikitková, G. Manduľová

Zodpovedný: Mgr. Rastislav Paňko

Eurocup 2019

Dátum konania: 23.10. – 24. 10. 2019

Miesto konania:  Prešov

Súťažiaci:  Dominika Čečková V. HA

Marcel  Slivka III. HA

Umiestnenie:

Dominika Čečková – bronzové pásmo

Marcel Slivka – strieborné pásmo

Družstvá – strieborné pásmo

Gastronomická súťaž „ JESEŇ NA TOKAJI  2019“ TREBIŠOV

Miesto konania: TREBIŠOV

Termín konania : 24.10.2019

Súťažiaci :   Martin RUSIN          II.HA

Adrián JUHÁS        III.HA

Filip KANDALIK     V.HA

Kristína KURUCOVÁ   V. HA – zlaté pásmo a celkové 1. miesto

Juliána TOMČUKOVÁ  II.HA – zlaté pásmo

Okresné kolo vo futsale žiakov stredných škôl 2019/2020

Dátum konania: 23.10.2019

Miesto konania: Mestská športová hala vo Svidníku

Umiestnenie: 2. miesto

Zostava: Kandalík Kandalík, Fečko, Závoda, Bučko, Palej, Chovanec, Červeňak, Kandravý, Bujdoš, Motyka

Zodpovedný: Mgr. Rastislav Paňko

Okresné kolo v stolnom tenise žiakov SŠ

Dátum konania: 16.10.2019

Miesto konania: Telocvičňa Spojenej školy Svidník

Umiestnenie:

Dievčatá: 2. miesto

Chlapci: 3. miesto

Zostava:

Čečková, Bereščáková, Tomčuková, Bodnárová

Vasilenko, Palej, Bučko, Mražik

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

1.ročník v malom futbale chlapcov stredných škôl O putovný pohár riaditeľa školy GDH pri príležitosti 71. výročia založenia školy

Dátum konania: 17.10.2019

Miesto konania: Multifunkčné ihrisko pri GDH vo Svidníku

Umiestnenie: 2. miesto

Zostava: Kandalík, Bľacha, Závoda, Druga, Bučko, Palej, Chovanec, Červeňak

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

Pirohy 2019

Dátum konania: 8.9.2019

Miesto konania: Skanzen Svidník

Umiestnenie: Cena za najoriginálnejšiu plnku

Súťažiaci: Filip Vaňušaník – III.HA

Adam Motyka – III.HA

Marcel Slivka – III.HA

Zodpovedná: Ing. Helena Čepanová


ŠKOLSKÝ ROK 2018/2019

Krajské finále v minivolejbale mix žiakov stredných škôl

Dátum konania: 13.6.2019

Miesto konania: Telocvičňa Hotelová akadémia

Umiestnenie: 1. miesto

Zostava: Krajkovičová S., Pichaničová N., Marjov P., Horňák B., Biskup D.

Zodpovedný: Mgr. Rastislav Paňko

Krajské kolo Hviezdoslavovho Kubína

Dátum konania: 03.05.2019

Miesto konania: DJZ v Prešove

Umiestnenie: účasť

Súťažiaci: Iveta Zavodová

Zodpovedná: PaedDr. Emília Lapčáková

Košický kuchár -  VI. JARNÁ GASTRONOMICKÁ VÝSTAVA JEDÁL A CUKRÁRENSKÝCH VÝROBKOV

Dátum konania: 16.04.2019

Miesto konania: Congress Hotel Centrum Košice

Súťažiaci : Martin RUSIN I.HA

Adrián JUHÁS II.HA

Filip KANDALIK  IV.HA

Frederik GANAJ V.HA

Juliána TOMČUKOVÁ  I.HA

Kristína KURUCOVÁ  IV.HA

Umiestnenie : Kristína KURUCOVÁ 3. miesto

Zodpovedná : Ing. Nataša Fecková

Okresné kolo vo veľkom futbale žiakov stredných škôl

Dátum konania: 10.4.2019

Miesto konania: Štadión TJ Slovan Giraltovce

Umiestnenie: 4. miesto

Zostava: Matkobiš, Cuprišin, Druga, Kandalík, Bujdoš, Palej, Bučko, Závoda, Homza, Kandravý, Bľach L., Motyka, Bľacha D.,

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

Carpatia Carving Cup 2019

Dátum a miesto podujatia: 27.3.2019, Spojená škola Svidník

Kategória B – pokročilí

Zlaté pásmoFrederik Ganaj

Strieborné pásmo – Patrik Zavoda

Bronzové pásmo - Rebeka Slivovičová

Kategória C – hotové výrobky (pokročilí)

Strieborné pásmo – Frederik Ganaj

Bronzové pásmo – Patrik Zavoda

Pripravovala: Ing. Helena Čepanová

Cassovia Koniferum cup 2019

Miesto konania: Hotelová akadémia Košice

Dátum: 20. – 21. 03. 2019

Súťažiaci: Dominika Čečková  - IV. HA

Ján Fecko  - IV. HA

Umiestnenie: Dominika Čečková – 1. miesto

Ján Fecko -

Zodpovedná: Mgr. Ľubomíra Kseničová

OKRESNÉ KOLO VO VOLEJBALE ŽIAKOV A ŽIAKOV SŠ

Dátum konania: 20.3.2019

Miesto konania: Stredné odborné učilište odevné Svidník

Umiestnenie: Chlapci - 1. miesto

Dievčatá – 1. miesto

Zostava Spojenej školy chlapci: Markovič S. IV.A, Oleárnik M. IV.A, Bľacha L. III.HA, Horňák B. III.HA, Fek F. III.A, Marjov P. II.A, Šellong D. II.A, Biskup D. I.A

Zostava Spojenej školy dievčatá: Zavodová I. IV.A, Pavelčáková R. IV.A, Fedoroňková P. IV.A, Hricková S. IV.A, Bodnárová K. IV.HA, Pichaničová N. III.A, Migová V. III.A, Karjkovičová S. II.A, Manduľová G. II.A, Bobáková CH. I.A

Zodpovedný: Mgr. Rastislav Paňko

Hviezdoslavov Kubín – okresné kolo v prednese poézie a prózy

Dátum konania: 19.03.2019

Miesto konania: Dom kultúry vo Svidníku

Súťažiaci: Iveta Zavodová, IV. A

Umiestnenie: Iveta Zavodová – 1. miesto v prednese prózy

Zodpovedná: PaedDr. Emília Lapčáková

Olympiády a súťaže

Kuchár a cukrár HA 2019

Dátum konania : 30. a 31.1. 2019

Miesto konania : Spojená škola, Hotelová akadémia, Svidník

Výsledky kuchár HA 2019

  1. miesto -  Annamária Šottová  III. HA a Róbert Karsa. III.HA
  2. miesto -  Adrián Juhás II.HA a Frederik Ganaj  V.HA
  3. miesto -  Martin  Rusin  I.HA a Kevin Pipas  I.HA

Výsledky cukrár HA 2019

  1. miesto -  Juliána Tomčuková I.HA a Viktória Oleárniková I.HA
  2. miesto -  Michaela Lešňáková II.HA  a Adam Motyka II.HA
  3. miesto -  Simona Dičková  I.HA a Simona Hudáková I.HA

Zodpovedná: Ing. Nataša Fecková

Okresné kolo v silovom päťboji žiakov SŠ

Dátum konania: 10.12.2018

Miesto konania: SZŠ mil. Samaritána Svidník

Umiestnenie: 2. miesto

Zostava: Eštok Milan, Bľacha Dominik, Martin Rusin, Bezecný Tomáš

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

Súťaž Veľtrh JA firiem a cvičných firiem Kočice

Dátum konania – 05. 12. 2018

Miesto konania - Košice

Súťažiaci:

Sebastián Cuprišin – IV. A

Michaela Baková – IV. A

Kristián Matkobiš – IV. A

Matúš Homza – IV. A

Umiestnenie: 3. miesto v kategórii Najlepšia prezentácia

Zodpovedná : Ing. Viera Paradová

Okresné kolo v stolnom tenise žiakov a žiačok SŠ

Dátum konania: 23.11.2018

Miesto konania: Telocvičňa ZŠ Karpatskej

Umiestnenie:

Dievčatá -  3. miesto

Chlapci – 3. miesto

Zostava: Lažo, Kandalík, Čečková, Semančíková

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

Gastronomická súťaž „ JESEŇ NA TOKAJI“ Trebišov 2018

Dátum konania – 24.10.2018

Miesto konania - Trebišov 2018

Súťažiaci:

Ganaj Frederik – 5.HA

Kurucová Kristína – 4.HA

Kandalik Filip – 4.HA

Juhás  Adrián – 2.HA

Bez umiestnenia

Zodpovedná : Ing. Nataša Fecková

Eurocup 2018

Dátum konania:  7. – 8. 11. 2018

Miesto konania:  Prešov

Súťažiaci:  Dominika Čečková IV. HA

Veronika Kuranová  V. HA

Umiestnenie:

Dominika Čečková – zlaté pásmo

Veronika Kuranová – brondzové pásmo

Družstvá – strieborné pásmo

Okresné kolo v stolnom tenise žiakov a žiačok SŠ

Dátum konania: 8.11.2018

Miesto konania: Telocvičňa Spojenej školy

Umiestnenie:

Dievčatá -  3. miesto

Chlapci – 2. miesto

Zostava: Tomčuková, Bereščaková, Bodnarová, Bučko M., Palej, Vasilenko, Chavko

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

0. ročník v malom futbale chlapcov stredných škôl O pohár riaditeľa GDH pri príležitosti 70. výročia založenia školy

Dátum konania: 16.10.2018

Miesto konania: Multifunkčné ihrisko pri GDH

Umiestnenie: 3. miesto

Zostava: Bľacha, Bučko M., Bučko J., Homza, Matkobiš, Druga, Palej, Chovanec, Kandravý, Perát,

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

7. ročník v malom futbale dievčat stredných škôl O pohár riaditeľa GDH pri príležitosti 70. výročia založenia školy

Dátum konania: 19.9.2018

Miesto konania: Multifunkčné ihrisko pri GDH

Umiestnenie: 2. miesto

Zostava: Federoňková, Bodnárová, Bereščáková, Čečková, Semančiková, Migová, Antonyová, Skysľaková, Ilčisková

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

 

Pirohy 2018

Dátum konania: 9.9.2018

Miesto konania: Skanzen Svidník

Umiestnenie: Cena za najoriginálnejšiu plnku

Súťažiaci: Filip Vaňušaník – II.HA

Adam Motyka – II.HA

Adrián Juhás – II.HA

Zodpovedná: Ing. Helena Čepanová

ŠKOLSKÝ ROK 2017/2018

Podujatie: Rómsky talent

Dátum a miesto konania: 7.6.2018, Svidník

Súťažiaci: Klaudia Fedáková, I. A trieda

Umiestnenie: 1. miesto v duo-speve

účasť v sólo-speve

Súťaž v zdobení perníkov

Dátum: 08.06.2018

Miesto konania: Podduklianske osvetové stredisko, Svidník

Súťažiaca: K.F., N.K., T.B., žiaci II. HA triedy

Umiestnenie: 1.miesto

Krajské kolo Hviezdoslavovho Kubína SŠ
Dátum: 3.05.2018
Miesto konania: Prešov

Súťažiaca: Iveta Zavodová, III.A
Umiestnenie: bez umiestnenia

Okresné kolo vo veľkom futbale chlapcov stredných škôl

Dátum konania: 12.04.2018

Miesto konania: Ihrisko FK Giraltovce

Umiestnenie: 4. miesto

Zostava: Bľacha L., Bľacha D., Božik, Kandravý, Andrejco, Bučko, Cuprišín, Druga, Homza, Kandalík, Matkobiš, Motyka, Závoda, Perát

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik

Carpatia Carving Cup 2018

Podujatie: Carpatia Carving Cup 2018

Dátum a miesto konania: 27.3.2018, Svidník

Súťažiaci: Patrik Zavoda, III.HA – zlaté pásmo v kat. B

Patrik Zavoda, III.HA – strieborné pásmo v kat. C – hotové výrobky

Frederik Ganaj, IV.HA – strieborné pásmo v kat. B

Frederik Ganaj, IV.HA – strieborné pásmo v kat. B

Rebeka Slivovičová, IV.HA – zlaté pásmo v kat. C – hotové výrobky

Ján Fecko, III.HA – bronzové pásmo v kat. C – hotové výrobky

Zodpovedná: Ing. Helena Čepanová

Cassovia Koniferum 2018

Podujatie: Cassovia Koniferum 2018

Dátum a miesto konania: 21.-22.3. 2018

Súťažiaci: Dominika Čečková, III.HA

Filip Kandalik, III. HA

Umiestnenie: zlaté pásmo

ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist